Přišel mi voňavý balíček

Přišel mi voňavý balíček, obsah byl samý čajíček.. 
Z oblíbené Čajírny nad Vokem http://www.cajirnanadvokem.cz/index.html

Komentáře

 1. Věru, tenhle obchůdek neznám, díky za typ.
  Ať ti chutná!
  Zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
 2. Helenko, to není obchůdek, ale normální čajovna. Balíček mi přišel po dohodě s hodným Tomem :-).
  Právě tu mám červený Hao jian imperial sklizeň 2010? mňam..

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj Verko, jsem take "cajova" a tak si predstavuji vuni toho cerstve uvareneho cajiku :) Balicek vypada luxusne, jiste si pochutnas, zdravi Monika.

  OdpovědětVymazat
 4. Cítím vůni toho čaje až sem :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Veru,začínala jsem s černým Assamem z podzimní sklizně,když můj kamarád,jeden z prvních tovaryšů Milců čaje,otevřel na Kladně čajovnu.Čajovna už dlouho neexistuje, kamarád je víc v Indii než doma,ale moje láska k čaji setrvává...láskou se mi staly oolongy,yunnany,Assamy z druhé sklizně...a pokaždé,když navštívím neznámou čajovnu,nechávám si připravovat Bílou Pivoňku.Je to pro mně prubířský kámen,na ní poznám,jestli je čajovna dobrá a svému řemeslu rozumí :o)Ale to jsem se rozvášnila :o)...Lahodnou cestu čajem přeje Mokopa

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za milé komentáře:-*,
  Mončo, jj to je láska na doživotí, viď. :-) Já jsem k čajomilství přišla cca pčed 14ti lety. Když jsem žila v PU, chodila jsem ráda do obou čajoven a ráda poznávám další a další. Správně připravená Pivoňka je opravdová lahůdka. Pokud budeš mít někdy cestu do Nymburka zkus čajovnu na Valech, pokud někdy zamíříš do Prahy, stav se v Čajírně nad Vokem, Tom tam má nejen zajímavé čaje, ale je s ním milý pokec :-)
  Krásný den s čajem i bez ;-)
  Věrka

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Knížka