Připadám si jak brouk Kvapník..

Chvátám, chvátám, nemám chvíli klid.. 
Nový rok mě nějak uvrhl do šíleného tempa, čas dělím mezi rodinu a školu. Jako každý vysokoškolák i já mám zkouškové období. A dcerka také zkouší - hlavně moje nervy. 
Běžnou součástí dne se tak pro mně stává úklid rozdrobeného rohlíku z právě vysátého koberce, dnes ještě dozdobeného rozcupovaným naštěstí nepoužitým toaletním papírem. Věčné nandavání sundaných ponožek, zpívání, konejšení, krmení.., a když se zadaří urvu si chvilku na učení.
Malá usla, tak mizím, skripta volají.. :-)


Komentáře

 1. jojo a rozlitý čajík je taky žúžo :-) mám pocit, že pořád jen vytírám....jinak rohlík dávám jen ven do kočárku, doma jsem zavedla piškoty..ty jsou celkem v poho pokud ji nespadne a nešlápne na něj..jinak smekám ..studovat ještě VŠ tak už někde visím :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Evíku, to víš, někdo studuje, jiný buduje ;-) :-D.

  OdpovědětSmazat
 3. Věrko, přeju hodně pevné nervy, čas na učení a taky štěstí u zkoušek. Terka mi dneska odstátnicovala, byly to hrozné nervy...
  A princezna, ta přesně cítí, že si ve stresu a podle toho "řádí".
  Moc zdravím, Helena

  OdpovědětSmazat
 4. Helenko,
  Terce gratuluji, to je šikula.
  Děkuji :-*
  V.

  OdpovědětSmazat
 5. Máte mé sympatie! Já taky dodělávala VŠ s 1.dítkem, občas záhul, ale jde všechno, když se čl odhodlá. Tak spánkovému deficitu zdar, šťastnou ruku u zkoušek a hlavně spokojenou holčičku. To spokojené maminy mívají...

  OdpovědětSmazat
 6. Přeji úspěšné složení všech zkoušek.
  Zdravím.
  Radka

  OdpovědětSmazat
 7. Jůů a studujete při maličké!!!Máte můj obdiv!A držím palce!:)))Radka

  OdpovědětSmazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Knížka