Taky jsem dostala.. :-) A když jsem odjela na tři dny na služebku, dostal úkol zalejvat. Přijedu, kytka chcíplá. Píšu mu - "milášku, zalil jsi kytičku?" Odpovídá - "Ano, zalil". Kouknu a vidím. A píšu - "Jo, zalil, má vodičku až ke krčku"! Byla totál shnilá :-) Ale úkol splněn :-)
Taky jsem dostala.. :-) A když jsem odjela na tři dny na služebku, dostal úkol zalejvat. Přijedu, kytka chcíplá. Píšu mu - "milášku, zalil jsi kytičku?" Odpovídá - "Ano, zalil". Kouknu a vidím. A píšu - "Jo, zalil, má vodičku až ke krčku"! Byla totál shnilá :-) Ale úkol splněn :-)
OdpovědětVymazatModravá, přeji krásnou neděli, to je jak kdybych já tím zaúkolovama přítula :-D
OdpovědětVymazat