V hlavní roli flanděra kečupová.. Získat odkaz Facebook X Pinterest E-mail Další aplikace března 10, 2011 Ráno jsem se trochu nudila a tak v krátkém čase vznikl tužkovník :-) Získat odkaz Facebook X Pinterest E-mail Další aplikace Komentáře radule10. března 2011 v 14:59Jéé, ten je super!!!:) RadkaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětDaja10. března 2011 v 17:41Recyklace také to mám ráda!Není to sice Něco !Ale hlavu na krku nenosíme jen na parádu!Sikulky množme se!DajaOdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětEvikHolik17. března 2011 v 21:51:-D holka co kdyby jsi si k dítku a VŠ ještě něco přibrala :-D? Nuda je hrozná věc :-). Pozdravuj MIli ♥♥♥OdpovědětVymazatOdpovědiOdpovědětOkomentovatNačíst další... Okomentovat
Jéé, ten je super!!!:) Radka
OdpovědětVymazatRecyklace také to mám ráda!Není to sice Něco !Ale hlavu na krku nenosíme jen na parádu!Sikulky množme se!Daja
OdpovědětVymazat:-D holka co kdyby jsi si k dítku a VŠ ještě něco přibrala :-D? Nuda je hrozná věc :-). Pozdravuj MIli ♥♥♥
OdpovědětVymazat